
Hoi,
Bij deze mijn minibieb aan de Oostkant van Hilversum, in het jaren-60 wijkje het Kamrad, Dudoks laatste woningbouwproject!!! Pal aan de doorgaande fietsroute naar Laren vindt u dit oorspronkelijk Ikea-kastje opgehangen aan twee palen. Het is versie 1.0 maar ik vertrouw erop dat het een tijdje mee kan gaan… dan moet ik het nog wel verder regenproof maken en zo.
Ik verkoop ook boeken op Bol.com (onder William Poutsma) en op Boekwinkeltjes (Publieke Werken). Af en toe laat ik dan wat werken ‘afvloeien’ naar de minibieb, zeg maar: werken Publiek maken.
Publieke Werken is de naam omdat dit een van mijn favoriete Nederlandstalige boek is, van Thomas Rosenboom. Daarnaast doe ik graag iets voor de publieke zaak, hou ik van taalkunst en heb ik net een seconde geleden deze naam bedacht: het helpt ook wel dat een van mijn verkoopaccounts ook al zo heet. Grijns.
Sinds januari staat versie 2.0 klaar voor jullie brengen / snuffelen / halen.
Met vriendelijke groet,
William